Your Cart

Kontakt: sklep@koty-huncwoty.pl

Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 249 zł!

Czas realizacji: 24 h!

Wszystko zaczęło się w 2018 roku

To wtedy w naszym dotychczas bezkocim życiu pojawiły się dwa adopciaki z Fabryki Mruczenia – Baldur i Dyzia (Daenerys). Ze względu na niezwykłą przyjaźń między nimi, trafili do adopcji jako dwupak. Do teraz są ze sobą bardzo zżyci, a Baldur został troskliwym opiekunem również dla dwóch kotek, które pojawiły się później. 

Rok 2020 - już z Bączkiem!

W styczniu na pokładzie pojawiła się kolejna koteczka – Mała Mi, która w domu tymczasowym dostała ksywę Bączek – pasowało idealnie! Szybko zaaklimatyzowała się w stadzie i przyjęła rolę herszta. Niezwykle uroczy łobuz, któremu wszystko się wybaczy!

Buba - Ostatni Huncwot

Jako ostatnia pojawiła się Buba – koteczka rasy rosyjski niebieski. Jest bardzo wesoła i towarzyska, szybko wkupiła się w łaski reszty Huncwotów i regularnie podsuwa wszystkim łepek do mycia. Cała czwórka tworzy zgraną ekipę, a jeśli pojawiają się jakieś małe kłótnie, Baldur występuje w roli rozjemcy.    

Rok 2021 - Huncwoty ruszają do akcji!

Z czasem pojawiły się zastrzeżenia, że smaczki są zbyt oszczędnie wydzielane i w ogóle, wincyj zabawek, wincyj jedzonka! My na to, że na wszystko trzeba zapracować. A Huncwoty uniosły się honorem i postanowiły same zająć się zarabianiem. Stąd ten skromny sklepik, rzućcie więc monetę kotełkom, wesprzyjcie Huncwoty!

Nasz zespół ekspertów

Baldur

Dyrektor generalny
Prezes Zarządu
Baldur zawiaduje całym tym przedsięwzięciem. Dzięki doskonałym umiejętnościom interpersonalnym, zapobiega konfliktom w zespole.

Dyzia

Kierowniczka działu wędek i myszek
Dyzia jest wytrawną specjalistką w dziedzinie wędek i myszek. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadza testy jakości i bawialności naszych produktów.

Mała Mi (Bączek)

Ekspertka ds. wszelakich
Junior manager
Bączek jest odpowiedzialny za sprawne działanie sklepu. Pilnuje łańcucha dostaw, zobowiązań i należności. Dba o morale zespołu i zarządza organizacją pracy.

Buba

Starsza specjalistka ds. przysmaków
Buba z zaangażowaniem testuje przysmaki, dobiera kompozycje smakowe i przeprowadza regularne kontrole jakości. Mimo to zachowuje nienaganną figurę.

Maryś

Psi Ambasador
Maryś pilnuje, żeby dział dla psów nie został zaniedbany i zepchnięty na margines. Prywatnie wielki fan kotów.
Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 249 zł

Łatwy zwrot

14 dni na odstąpienie od umowy

Wysoka jakość

Tylko produkty wysokiej jakości

Bezpieczne płatności

Paynow: Szybki przelew/karta/BLIK